Gizlilik Bildirimi ve Yasal Uyarı

Bu internet sitesinin (www.aydinbilgisayar.com) ve sitede yer alan her türlü bilginin telif hakları AYDIN Bilgisayar DIŞ TİC. LTD. ŞTİ'ne (bundan böyle AYDIN olarak anılacaktır) aittir. Web sitemizi genel olarak, hiçbir kişisel bilgi vermeden ziyaret edebilirsiniz.  Ancak ticari işlemler ve üyelik için kayıt olmanız ve bazı formları doldurmanız gerekmektedir. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğin sürdürülebilmesi firma olarak birinci önceliğimizdir. Ticari işlemler sadece şifre sahibi olan firmaların (bayilerin) kullanımına sunulmuştur. Bu nedenle, site, izinsiz olarak üçüncü şahıslara kullandırılamayacağı gibi, burada doldurulan formlar ile toplanan bilgiler üçüncü şahıslarla paylaşılamaz ve ifşa edilemez, AYDIN ile yapılan ticaret dışında kesinlikle kullanılamaz. Ancak bu bilgileri kampanya, ürün tanıtımı ve duyurularını göndermek ve müşteri profili belirlemek amacıyla AYDIN kendi bünyesinde kullanabilecektir.


Cookie

Bilgisayarınızın Web tarayıcı yazılımının (browser) dosyalarının içine 'cookie' adında bir metin dosyası yerleştirilerek bu dosyalarda hakkınızdaki kişisel bilgileri değil de sizin bir sonraki ziyaretinizde sitemizi sizin tanımladığınız halinde gelmesini sağlayacak bilgileri tutabilir.


Kişisel Olmayan Bilgiler

Bu web sitesinde kişisel olmayan bilgileri (sitemizde en çok girdiğiniz ürünler, kategoriler, tarayıcı türü, IP adresi vs.) gibi verileri toplayabilir ve bunları analiz edebilir.


www.aydinbilgisayar.com Dışı WEB Sitelerine Bağlantılar

Bilgi ve kolaylık sağlamak amacıyla bu web sitesi diğer şirketlerin web sitelerine bağlantılar sağlayabilir. Bu bağlantıları kullanırsanız bu web sitesinden çıkarsınız. AYDIN’nın bu siteler veya gizlilik uygulamaları üzerinde bir denetimi yoktur. Diğer şirketlerin web sitelerine ilişkin herhangi bir onayımız veya önerimiz söz konusu değildir. İlişkisiz diğer şirketlere vermeyi seçtiğiniz kişisel bilgileriniz AYDIN'nın bu Gizlilik Bildirimi kapsamında değildir. Kişisel bilgilerinizi vermeden önce tüm şirketlerin gizlilik ilkelerini gözden geçirmenizi öneririz.

 

Bu sitede gösterilen fiyat, stok, ürünlere ait tüm bilgiler gibi ticari bilgiler şifre sahibi olan firma dışındaki, firma ve şahısların kullanımına açık değildir. Belirtilen şartların gerçekleştirilmediği tespit edilirse, AYDIN şifre sahibi firmanın bu siteye erişimini kısıtlama ve engelleme hakkına sahip olduğu gibi, tespit edilen durum karşısında ilgili firma hakkında gerekli göreceği maddi ve manevi tazminat talep haklarını da kullanabilecektir. Verilen fiyatlar KDV hariç olup, tüm fiyatlara faturalama esnasında KDV eklenecektir.


www.aydinbilgisayar.com üyesi olduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece günlük ve haftalık bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir.